-35 % antrajai prekei. Pasinaudokite nuolaidos kodu LELOSI35

Pasiruoškite vasaraiKARŠTAS LELOSI VASAROS PASIŪLYMAS MAUDYMOSI KOSTIUMĖLIAI PAPLŪDIMIO RANKŠLUOSČIAI shorts SIJONAI DAUGIAU...

PASIRUOŠKITE SAULĖTOMS DIENOMS, KELIONĖMS PAPLŪDYMYJE IR NESIBAIGIANČIOM LINKSMYBĖM!


Jis čia tam, kad mėgaudamiesi saulėje jaustumėtės žvalūs ir atrodytumėte fantastiškai. Nesvarbu, koks jūsų unikalus gyvenimo būdas, mes jums rūpinamės. Nesvarbu, ar ieškote tobulo paplūdimio įvaizdžio, stilingos miesto aprangos ar puošnus aktyvus drabužis, jums daugiau niekada nereikės paaukoti stiliaus dėl patogumo. Minkštos ir patvarios medžiagos padarys jūsų vasarą kiek įmanoma nerūpestingesnę, o ryškus dizainas padės atrodyti nuostabiai.
Maudymosi kostiumėliai

Ėjimas į paplūdimį yra puiki proga parodyti savo mados pojūtį su nuostabiu kostiumėliu ar mielu bikiniu! Mūsų maudymosi kostiumėliai sužavės jus glostančiais kirpimais ir gražiu dizainu, o jums tiesiog patiks, kokie jie patogūs. Patvari ir stilinga LELOSI maudymosi kostiumėlių kolekcija privers jus iš naujo pamilti į paplūdimį.

0% permatomos
Puikūs, gyvi dizainai
Maišykite ir suderinkite

PIRKTI DABAR!
Paplūdimio rankšluosčiai

Padarykite kitą paplūdimio dieną nepamirštamą su mūsų stilingais ir kokybiškais rankšluosčiais! Tegul gražus dizainas ir gyvos spalvos jus užburia – o neįtikėtinai švelnus audinys lepina jūsų odą. Patirkite didžiausią komfortą mūsų rankšluosčių kolekcijoje, kurioje patogumas, ilgaamžiškumas ir stilius dera, ir sustiprinkite savo paplūdimio žaidimą!

Nenumaldomai minkštas (100% medvilnė)
Nuostabiai patvarus
XXL dydis (80 x 160 cm)

PIRKTI DABAR!
Shorts

Tobulumo gali ir nebūti, bet mes, LELOSI, priartėjome prie jo labai arti. Mūsų gaminiai išsiskiria medžiagos minkštumu, patogumu ir išskirtiniu patvarumu. Dirbtinis LELOSI pluoštas yra geriausias natūralaus organinio šilko panašumas. Švelnūs, bet itin patvarūs pluoštai sukurti taip, kad priglustų kaip antroji oda, o lengva medžiaga leidžia judėti nesijaučiant suvaržytam.

Puikus elastingumas
Kvėpuojanti medžiaga
Platus unikalių dizainų ir spalvų pasirinkimas

PIRKTI DABAR!
Sijonai

Nėra nieko taip gražaus, kaip nešioti sijoną – puikiai tinka šiltoms vasaros dienoms! Tikime, kad atrodote geriausiai ir pasitikite savimi, kai jūsų kūnas jaučiasi patogiausiai, todėl sukūrėme sijonų kolekciją, kuri nenusileidžia nei patogumui, nei išvaizdai.

Aukštas juosmuo patogiam prigludimui
Tampri, kvėpuojanti ir drėgmę sugerianti medžiaga
Dizainai, derantys su LELOSI maudymosi kostiumėliais

PIRKTI DABAR!

ŽIŪRĖTI DAUGIAU...