-25% antrai prekei. Pasinaudok kodu: LELOSI25

Grąžinimai

Stengiamės pristatyti tik geriausius gaminius, bet, deja, žinome, kad kartais tenka grąžinti užsakymą arba pateikti skundą. Jei prekė jums netinka, galite ją grąžinti per 30 dienų nuo įsigijimo.

Jei norite grąžinti prekes, galite paprašyti grąžinti pinigus. Grąžinimas naudojantis GLS paslauga kainuoja 5€ ir bus išskaičiuotas iš grąžinamos sumos. Sugadintų ir neteisingai gautų prekių grąžinimas ir keitimas yra nemokamas.

Kai užpildysite bet kurią grąžinimo formą, jums bus suteikta galimybė sukurti GLS grąžinimo etiketę. Atsidarys forma, kurioje įvesite savo adresą ir kontaktinę informaciją, ir bus sukurta etiketė su mūsų pristatymo informacija. Šią etiketę galite atsispausdinti, uždėti ant voko ar dėžutės, kurioje grąžinate prekes, ir palikti pasirinktoje siuntų parduotuvėje. Kai gausime jūsų paketą ir peržiūrėsime turinį, užklausa bus apdorota per 14 darbo dienų.

Jei nenorite grąžinti savo gaminių naudodamiesi GLS paslauga, tai galite padaryti už savo mokestį, tačiau turite mums pateikti savo siuntinio sekimo numerį. Mes galime patenkinti jūsų prašymą tik tuo atveju, jei galime sekti jūsų grąžinimą ir patvirtinti jo atvykimą mūsų adresu. Prašome atsiųsti mums el. laišką adresu info@lelosi.lt ir mes suteiksime jums savo adreso informaciją.

Prekė, kurią norite grąžinti, turi būti originalios būklės: nauja, švari, su etikete, originalioje Lelosi pakuotėje, neskalbta ir nedėvėta. Pasiliekame teisę atmesti jūsų prašymą, jei gausime šių sąlygų neatitinkančią prekę. Šios sąlygos netaikomos, jei grąžinate senesnę prekę kaip skundą dėl žalos.

Jei jums reikia pagalbos, atsiųskite mums el. laišką adresu info@lelosi.lt ir mes pasistengsime padėti rasti sprendimą.

KAIP GALIME JUMS PADĖTI?