-35 % antrajai prekei. Pasinaudokite nuolaidos kodu LELOSI35

DUK

Bendrieji klausimai

Kaip plauti LELOSI gaminius? Ar galiu juos džiovinti džiovyklėje?
Rekomenduojame skalbti 30 laipsnių temperatūroje, naudojant švelnaus skalbimo programą. Labai svarbu skalbti išvertus drabužius į kitą pusę.
Džiovinti džiovyklėje draudžiama.
Nenaudokite baliklio!
Kaip žinoti, kokį dydį pasirinkti?
Rinkdamiesi tinkamą dydį, galite pasinaudoti dydžių lentele, kuri yra pateikta prie kiekvienos mūsų svetainėje esančios prekės. Jei lentelės neužtenka pasirinkti tinkamo dydžio, susisiekite su mumis el. paštu info@lelosi.lt ir mes jums padėsime.
Ar LELOSI tamprės yra permatomos?
Tamprės nėra permatomos. Tam tikras permatomumas gali atsirasti tik pasirinkus netinkamą dydį - tokiu atveju medžiaga gali būti per daug ištempta, todėl svarbu pasirinkti tinkamą dydį.
Reklamoje, Facebook‘e, ar pas draugą... Pamačiau LELOSI produktą, kurio nėra internetinėje svetainėje pateiktose kolekcijose. Ar vis dėlto yra galimybė jį užsisakyti?
Siekiant išlaikyti prekių unikalumą, dažnai atnaujiname asortimentą, todėl galite rinktis tik iš tų prekių, kurios yra pateiktos internetinėje svetainėje ir kurių atsargų dar yra sandėlyje. Kiti modeliai, deja, išparduoti.
Ar LELOSI tamprės tinka nėščiosioms?
LELOSI tamprės yra aukšto juosmens, labai elastingos ir nevaržančios, todėl daugelis nėščiųjų mėgsta jas dėvėti. Tačiau tai priklauso nuo kūno, pilvo dydžio ir pan.
Ar LELOSI tamprės tinka intensyvioms treniruotėms?
LELOSI tamprių medžiaga labai skiriasi nuo įprastų sportinių tamprių medžiagos. Daugelis klienčių mielai jas naudoja jogai, pilatesui ir vaikščiojimui. Vis dėlto, atminkite, kad intensyvi fizinė veikla gali pažeisti tamprių pluoštus ir skatinti jų susidėvėjimą.

Mokėjimai, grąžinimas ir keitimas

Kaip galiu sumokėti už savo LELOSI užsakymą?
Internetinėje parduotuvėje palaikomas mokėjimo būdas – mokėjimas kredito kortele.
Kurjeris man nepateikė sąskaitos-faktūros ir (arba) mokėjimo kvito. Ar tai normalu?
Kurjeriai nepristato sąskaitų-faktūrų ir jos nėra pridedamos prie siuntinio. Sėkmingai gavus siuntą, sąskaita-faktūra automatiškai išsiunčiama jūsų el. pašto adresu.
Norėčiau įmonės vardu gauti sąskaitą-faktūrą už savo užsakymą. Kaip galėčiau ją gauti?
El. paštu info@lelosi.lt atsiųskite mums savo įmonės duomenis ir sąrašą prekių, kurias norite užsisakyti. Tuomet jums atsiųsime sąskaitą-faktūrą. Jau išrašyta internetu įsigyto pirkinio sąskaita-faktūra nebegali būti pakeičiama.
Gautų produktų dydis man netinka. Ar galiu juos pakeisti? Kokia yra procedūra?
Deja, grąžintos prekės pakeisti negalima. Po to, kai siuntinys bus grąžintas mums ir patikrintas, pinigus grąžinsime naudodami tą pačią mokėjimo priemonę kaip ir pradinė operacija, nebent bus susitarta kitaip. Tą pačią prekę galite užsisakyti dar kartą.
Gautos prekės man netinka, todėl noriu jas grąžinti. Ar galiu tai padaryti? Kokia yra procedūra?
Žinoma, galite jas grąžinti. Ieškokite pinigų grąžinimo formos. Joje rasite visą informaciją. Jei turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis el. paštu info@lelosi.lt ir mes mielai jums padėsime.
Produktai, kuriuos gavau, yra sugadinti. Ką galiu padaryti?
Maloniai prašome atsiųsti sugadintų prekių nuotrauką el. paštu info@lelosi.lt. Stengsimės išspręsti problemą ir rasti jums palankiausią sprendimą.