-25% antrai prekei. Pasinaudok kodu: LELOSI25

Apie mus

Paslaptis slypi medžiagoje

Nors tobulumas ir neegzistuoja, bet mes, LELOSI, esame labai arti jo. Mūsų gaminiai išsiskiria medžiagos minkštumu, patogumu ir išskirtiniu patvarumu. Dirbtiniai LELOSI pluoštai yra geriausias natūralaus organinio šilko atitikmuo. Švelnūs, bet itin patvarūs pluoštai sukurti taip, kad priglustų tarsi antra oda, o lengva medžiaga leistų nevaržomai judėti.

LELOSI pluoštai buvo sukurti kaip natūralių medžiagų rekonstrukcija ir sujungia tvirtumą, minkštumą ir šilko švelnumą su ypatingu patvarumu ir elastingumu, kurie prisideda prie tvaraus naudojimo. Inovatyvi membrana sukuria oro srautą ir pašalina drėgmę, todėl užtikrina ilgalaikį komfortą įvairiose situacijose. Atlikę daugybę proceso patobulinimų ir praktinių naudotojų testavimų, pasiekėme etapą, kuriame esame pasiruošę savo medžiagą pristatyti visam pasauliui. Savo klientams, nuolat ieškantiems geriausio, siūlome išskirtinį komfortą.

Inovatyvus požiūris į audinius

Tikime, kad šiuolaikinio mokslo pagalba natūralaus pluošto rekonstrukcija gali pakeisti šilko pluoštą, o technologinių procesų pagalba gali jį patobulinti ir sustiprinti. Kaip geriausi pasaulio šefai savo patiekalams kuria autentiškus prieskonių mišinius, taip ir mes pasirinkome medžiagas, kurių unikalių savybių derinys užtikrina neprilygstamą komfortą. Tokiu būdu sukūrėme minkščiausią, tvirčiausią ir kartu patį patogiausią audinį, kuris yra mūsų drabužių gamybos pagrindas.

LELOSI pluoštai pasižymi išskirtiniu minkštumu, pralaidumu orui ir savybe pašalinti drėgmę, todėl dėvėdami mūsų drabužius jausitės lyg su antra oda. Tuo pat metu jie palaiko natūralų organizmo gebėjimą reguliuoti šilumą. Tai reiškia, kad fizinio aktyvumo metu jie vėsina, o nukritus temperatūrai – šildo. Užburtame greitosios mados rate, kuris daro didelį poveikį aplinkai ir žmonėms, itin svarbu galvoti apie ilgesnį drabužių tarnavimo laiką. Todėl siekiame, kad LELOSI drabužiai būtų tvarūs ir tinkamai prižiūrint, ilgai tarnautų net esant nepalankioms sąlygoms. Ypatingą dėmesį skiriame elastingumui ir patogumui. Atėjo metas pokyčiams – daugiau nebereikia drabužių, kurie ryte būna per daug aptempti, o dienos pabaigoje – per daug laisvi ir išsitampę, tokių, nuo kurių niežti odą ir tokių, kurie yra permatomi. Su mūsų drabužiais jausitės gaiviai, jaunatviškai ir energingai.

Kai komfortas tampa jūsų stiliumi

Neatsiejama puikios savijautos dalis yra ir gera išvaizda, todėl ypatingą dėmesį skyrėme bendradarbiavimui su kūrybingais mados dizaineriais, turinčiais išskirtinių idėjų. Unikalių dizainų ir nepriekaištingo tobulumo LELOSI pluoštų derinys užtikrina geriausią patirtį, kurią ne kartą patvirtino daugybė patenkintų naudotojų. Mūsų drabužių modeliai gaminami ribotais kiekiais, o didžiausias dėmesys skiriamas kokybei.

LELOSI daug dėmesio skiria tekstilės srities plėtrai ir naujovėms. Tikime, kad mūsų klientai verti nepriekaištingos kokybės, todėl mūsų drabužių modeliai kuriami atsižvelgiant į tvarumo ir komforto viziją, kuri taip pat užtikrina ir draugiškumą aplinkai. Mūsų veiklos motyvas – inovatyvesni ir geresni pluoštai, užtikrinantys nepralenkiamą patogumą.