LELOSI bamboo medžiaga


LELOSI mes sekėme tendencijas ir įsiklausėme į savo klientus, o rezultatas – mūsų pirmoji kolekcija iš bambuko – revoliucinės tvarios medžiagos, kuri jus sužavės begaliniu komfortu. Ištirkite unikalų dizainą ir apsirenkite švelniai, kuris jus sužavės.
Pristatome Bamboo Brilliance iš LELOSI

Bamboo mėgsta saulę, geria spindulius ir siekia dangų. Galbūt dėl šios meilės šilumai ir ryškumui bambukiniai drabužiai puikiai tinka vasarai. Lengvumas, kvėpavimas ir minkštumas. Šios savybės išnaudojamos naudojant ekologišką gamybos procesą, gaminant gražiai elegantiškus, praktiškus gaminius, kurie netgi blokuoja kenksmingus UV spindulius.

Mes, LELOSI, tikime, kad gerai atrodyti – svarbiausia gerai jaustis. Mūsų tikslas, kad atrodytumėte ir jaustumėtės puikiai – natūraliai. Štai kodėl mes sukūrėme naują, revoliucinę bambuko medžiagą, kuri nustato naujus mados standartus.

Bamboo audinys yra hipoalergiškas, itin minkštas ir leidžia odai kvėpuoti. Tuo pačiu metu jis pašalina daugiau drėgmės nei net geriausia ekologiška medvilnė. Esame tikri, kad bambukas greitai taps viena iš jūsų mėgstamiausių medžiagų.

Didžiuojamės nuėję ilgą kelią. Mados poveikis dažnai turi pražūtingą poveikį aplinkai, kultūrai ir gerovei. Mūsų naujasis vasarinis Bamboo asortimentas buvo gautas iš tvarių pasėlių, o gamybos procesas buvo kruopščiai sukurtas taip, kad atitiktų gamtos pasaulį. Net mūsų pakuotė pagaminta iš bambuko!

HIPOALERGENINĖ
SUPER MINKŠTAS, SUPER STIPRUS
SAUGOMA PLANETA
ATSPARUS UV SPINDULIAMS