-25% antrai prekei. Pasinaudok kodu: LELOSI25

LELOSI Original


Nors tobulumas ir neegzistuoja, bet mes, LELOSI, esame labai arti jo. Mūsų gaminiai išsiskiria medžiagos minkštumu, patogumu ir išskirtiniu patvarumu. Dirbtiniai LELOSI pluoštai yra geriausias natūralaus organinio šilko atitikmuo. Švelnūs, bet itin patvarūs pluoštai sukurti taip, kad priglustų tarsi antra oda, o lengva medžiaga leistų nevaržomai judėti.
Kvėpuojanti medžiaga
Puikus elastingumas
Unikalus patentuotas dizainas
Šilumą reguliuojantys pluoštai
Paslaptis slypi medžiagoje

LELOSI pluoštai buvo sukurti kaip natūralių medžiagų rekonstrukcija ir sujungia tvirtumą, minkštumą bei šilko švelnumą su ypatingu patvarumu ir elastingumu, o tai prisideda prie tvaraus naudojimo. Inovatyvi membrana sukuria oro srautą ir pašalina drėgmę, todėl užtikrina ilgalaikį komfortą įvairiose situacijose. Atlikę daugybę proceso patobulinimų ir praktinių testavimų, pasiekėme etapą, kuriame esame pasiruošę savo medžiagą pristatyti visam pasauliui. Savo klientams, nuolat ieškantiems geriausio, siūlome išskirtinį komfortą.

Inovatyvus požiūris į audinius


Tikime, kad šiuolaikinio mokslo pagalba natūralaus pluošto rekonstrukcija gali pakeisti šilko pluoštą, o technologinių procesų pagalba gali jį patobulinti ir sustiprinti. Kaip geriausi pasaulio šefai savo patiekalams kuria autentiškus prieskonių mišinius, taip ir mes pasirinkome medžiagas, kurių unikalių savybių derinys užtikrina neprilygstamą komfortą. Tokiu būdu sukūrėme minkščiausią, tvirčiausią ir kartu patį patogiausią audinį, kuris yra mūsų drabužių gamybos pagrindas.
Kas padarys didžiausią įspūdį?

  • Dangiškas LELOSI pluošto patogumas
  • Tampri, kvėpuojanti ir drėgmę sugerianti medžiaga
  • Gerai žinoma LELOSI kokybė
  • Nepermatomos, tinkančios pritūpimams atlikti
  • Daugiau nei 800 000 patenkintų klientų
  • Didelis riboto tiražo modelių pasirinkimas

Komfortas yra svarbiausia

Užburtame greitosios mados rate, turinčiame didelį poveikį aplinkai ir žmonėms, svarbu atsižvelgti į ilgesnį rūbų tarnavimo laiką. Todėl siekiame, kad LELOSI rūbai būtų tvarūs ir, tinkamai prižiūrimi, patvarūs net ir sudėtingesnėmis sąlygomis. Ypatingą dėmesį skiriame elastingumui ir patogumui. Ar dažnai jaučiate, jog drabužiai ryte per aptempti, o dienos pabaigoje per laisvi, niežti odą ir peršviečia. Su mūsų drabužiais būsite stlingi ir kupini energijos kiekvieną dieną.

Kai komfortas tampa jūsų stiliumi

Neatsiejama puikios savijautos dalis yra ir geras įvaizdis, todėl ypatingą dėmesį skyrėme bendradarbiavimui su kūrybingais mados dizaineriais, turinčiais išskirtinių idėjų. Unikalių dizainų ir nepriekaištingo tobulumo LELOSI pluoštų derinys užtikrina geriausią patirtį, kurią ne kartą patvirtino daugybė patenkintų klientų. Mūsų drabužių modeliai gaminami ribotais kiekiais, o didžiausias dėmesys skiriamas kokybei.

LELOSI – Inovatyvi mada

LELOSI daug dėmesio skiria tekstilės srities plėtrai ir naujovėms. Tikime, kad mūsų klientai verti nepriekaištingos kokybės, todėl mūsų drabužių modeliai kuriami atsižvelgiant į tvarumo ir komforto viziją, kuri taip pat užtikrina ir draugiškumą aplinkai. Mūsų veiklos motyvas – inovatyvesni ir geresni pluoštai, užtikrinantys nepralenkiamą patogumą.

Klientų atsiliepimai
Manau, kad joks prekių ženklas neturi geresnių produktų už LELOSI. Visos pižamos gražios, patogios ir tikrai patvarios. Atrodo puikiai net po kelių skalbimų. Visiškai rekomenduoju jas visiems! - Išbandykite ir pamatysite, kad vienos neužteks ;)
Kitti D.
LELOSI yra mano mėgstamiausias prekės ženklas, aš jau įsigijau kelias tampres, pižamas kurios man labai patiko. Tinkamai priglunda ir neapsunkina juosmens. Visi gaminiai turi aukštą juosmenį, kuris yra toks švelnus, bet kažkaip vis tiek formuoja kūną. Taip pat patinka sportiniai kostiumai, pagarba už spalvų derinius!
Angelika D. C.
Jos yra tobulos! Turiu 4 poras, labai minkštos ir patogios. Puikiai tinka namuose, treniruotis ar vaikščioti. Mano draugai taip pat labai apsidžiaugė, kai nustebinau juos gimtadienio proga :) Taigi LELOSI taip pat puiki dovana.
Simona L.